تاپ آپ

خرید شارژ مستقیم، کارت شارژ ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل

راهنمای شارژ مستقیم ایرانسل


شارژ تاپ آپ یا شارژ مستقیم سرویسی است که به شما این امکان را میدهد که به راحتی و بدون وارد کردن پین مربوط به کارت شارژ، شماره موبایل مورد نظر خود را به هر مقداری که دوست دارید شارژ کنید!

توسط شارژ مستقیم ایرانسل وب سایت تاپ آپ شما میتوانید هم سیم کارت اعتباری خود را شارژ کنید و هم هزینه قبض سیم کارت دائمی خود را پرداخت کنید.

برای اینکه موبایل خود را توسط وب سایت تاپ آپ شارژ مستقیم کنید فقط کافی است ابتدا نوع سیم کارت و نوع شارژ دلخواهتان را انتخاب کنید. سپس شماره موبایل مورد نظر را وارد کنید و درنهایت مبلغ شارژ دلخواهتان را وارد کنید. در این روش میتوانید هر عددی تا سقف مجاز وارد کنید و محدود به اعداد رایج کارت های شارژ نیستند. مثلا میتوانید درخواست شارژ 7500 تومان بکنید.

در ضمن سایت تاپ آپ امکان شارژ شگفت انگیز را هم دارد. شارژ شگفت انگیز نوعی از شارژ است که شما بیشتر از مقدار درخواستی تان ، توسط ایرانسل شارژ میشیوید اما این شارژ را باید در مدت زمان محدودی استفاده کنید.

پس از پرداخت، سیم کارت شما به صورت اتوماتیک و آنی از طرف ایرانسل شارژ (تاپ آپ) شده و مبلغی که خودتان انتخاب کرده بودید به اعتبار شما اضافه میشود.به همین راحتی !